ניופאן

מימוש הטבה
הדפסה

קצת עלינו

ניופאן היא יבואנית מוצרי חשמל ואלקטרוניקה ישראלית שבסיסה בראשון לציון, אשר נוסדה בשנת 1986 על ידי משפחת גיור.

ניופאן היא אחת היבואניות המובילות בישראל והיא הנציגה הבלעדית של מותגים כגון Kitchenaid, Toshiba, Haier, Canon, Bose, Tefal ועוד. בנוסף לפעילותה כיבואנית, מפעילה ניופאן שלוש רשתות עצמאיות – ניופאן אאוטלט המוכרת את מוצרי החברה וניופאן גורמה, המתמחה בעולם המטבח וסדנאות הבישול ו-Bose Center המתמחה בעולם האודיו.
מוצרי החברה נמכרים באלפי נקודות מכירה, רשתות וחנויות פרטיות. על פי הערכות, בכל שנה נמכרים מעל 1.5 מיליון מוצרים ממותגי ניופאן.
בשנת 2016 הוכתרה ניופאן כמותג-על על ידי ארגון סופרברנדס והמנכ"ל והמייסד, צביקה גיור, זכה באות סופרברנדס לשנה זו.  

היסטוריה

ראשיתה של חברת ניופאן בנגריה של משפחת גיור, שייבא רמקולים, בנה סביבם תיבות עץ וייצא אותם תחת שמות שונים לגרמניה וארה"ב. בשנת 1986 רכש גיור את הזכיון לחברה KENWOOD  היפנית בישראל והקים את חברת ניופאן.
בשנת 1996 רכשה ניופאן את הזיכיון למותג הטלוויזיות היפני, Toshiba.
בשנת 1998 רכשה ניופאן את חברת פירא, בעלת המותג Pilot.
בשנת 2003 רכשה ניופאן את חברת אלמור אודיו, יבואנית המותגים bose, Harman kardon ו-JBL.
בשנת 2006 השיקה ניופאן את המותג Haier, תאגיד האלקטרוניקה הסיני שרכש השנה את חטיבת האלקטרוניקה של ג'נרל אלקטריק והפך לענק בינלאומי.
בשנת 2008 רכשה ניופאן את חברת קרט, יבואנית canon.

שירות ואחריות

במהלך השנים סימנה ניופאן את מערך השירות שלה כערך המוסף המבדל אותה מול יבואניות מתחרות. במרוצת השנים זכתה החברה בפרסים שונים בתחרות השירות מטעם המי"ל (מרכז ישראלי לניהול), ביניהם מקום ראשון בקטגוריות: קמעונאות ויצרנים, תרבות ארגונית וקטגוריית קפיצת דרך בשירות.

בשנת 2013 השיקה ניופאן את "הנקודה האדומה", שמטרתה לסמל את האחריות והשירות של ניופאן על גבי המוצרים ובתקשורים השונים של החברה.

מותגים פרטיים

לצד המותגים הבינלאומיים, לניופאן מספר מותגים פרטיים המופצים בערוצי המכירות השונים. ניופאן עובדת עם עשרות יצרנים מהגדולים בעולם בתחומם ומשתפת פעולה עם חברות תקינה ובקרת איכות בינלאומיות, מה שמאפשר גם למותגים הפרטיים לעמוד בסטנדרט הגבוה אותו הציבה החברה.

מהלך הבריאות

בשנת 2016 השיקה ניופאן מהלך אסטרטגי המתכתב עם טרנד הבריאות ואורח החיים הזוכה למודעות מוגברת בשנים האחרונות. ניופאן הציגה מגוון מוצרים בעלי תכונות המאפשרות לצרכן לקיים את אורח החיים הבריא אליו הוא שואף. 

בין המוצרים מופיעים סיר טיגון בריא המאפשר טיגון בכף שמן אחת, סיר אידוי בעל פטנט ייחודי השומר על הערכים התזונתיים של המזון ומסחטת מיצים הסוחטת עד 98% מהפרי או הירק.
לצורך הקמפיין הוקם אתר ייעודי המעניק לגולשים מגוון פתרונות ומתכונים בריאים וקלים להכנה בעזרת הטכנולוגיה של מוצרי ניופאן.

חנויות עצמאיות

תחת ניופאן פועלות שלוש רשתות קמעונאיות עצמאיות – ניופאן אאוטלט וניופאן גורמה ו-Bose Center

לרשת ניופאן אאוטלט 8 סניפים הפרוסים ברחבי הארץ, והיא מציעה מוצרים מתצוגות ועודפי יבוא ממותגי החברה.
לניופאן גורמה 3 סניפים ברחבי הארץ. הרשת מתמחה ביבוא מוצרי חשמל ואביזרים שונים למטבח ובמקום מתנהלות סדנאות בישול המועברות על ידי שפים מקצועים ומיועדות להקנות ידע ומקצועיות לאורחיה.    
ל-Bose Center ארבעה סניפים ברחבי הארץ והרשת מתמחה בתחום האודיו, אודיו חכם ואלקטרוניקה בידורית.